Trapézové profily, sendvičové panely, spojovací materiály a doplňky.

OKAPOVÝ systém, ALUZINEK, v BARVĚ            

Nabízíme vám kvalitní okapový systém.
  • Jedná se o okapový systém s ocelovým jádrem v tl. plechu 0,60 mm a povrchové úpravě s 50my POLYURETANu, viz struktura materiálu níže.
  • Okapy nabízíme v základních rozměrech 125mm/87mm a 150mm/100mm.
  • Jednotlivé díly se specifikací: viz jednotlivé položky níže.
  • Okapový systém nabízíme v barvách dle Ral, viz vzorkovník barev níže.
  • Termín dodání je cca 10-15 pracovních dnů.
  • Zdarma vám vypracujeme rozpočet, cenovou nabídku a zajistíme technickou konzultaci.
 
 
 
 
Struktura materiálu:
 
 
 
Vzorkovník barev:
 
Jednotlivé položky:
 

Okapový žlab

Tvar okapu systému INGURI® byl speciálně navržen tak, aby zajistil vysokou účinnost při odvádění dešťové vody. Je velmi hluboký (81,7 mm) a má takový profil aby i během intenzivních srážek efektivně odváděl vodu z plochy střechy bez rizika přelití. Vyrábíme okapy ve standardních délkách 4m a 2m. Jiné délky dodáme na individuální objednávku.

 

Žlabový kout / Žlabový roh

Estetické a funkční propojení okapů na rozích budovy zajišťují rohové prvky . Naše nabídka obsahuje rohy: vnější a vnitřní ve standardním úhlu 90°, a také verzi s úhlem 135°.

 

Žlabový kout / Žlabový roh

Estetické a funkční propojení okapů na rozích budovy zajišťují rohové prvky . Naše nabídka obsahuje rohy: vnější a vnitřní ve standardním úhlu 90°, a také verzi s úhlem 135°.

 

Úchyt žlabu

Prvek umožňující dodatečné připevnění okapu ke střešní konstrukci. Předchází deformacím nebo stržení okapu vlivem velkého zatížení, např. v důsledku sesuvu nahromaděného sněhu ze střechy.

 

Zábrana přelití

 

Zábrana předchází přelití vody přes roh žlabu. To má význam především v situaci, kdy je montována na vnitřním rohu, který přijímá velká množství vody z úžlabního plechu. Plní také ozdobnou funkci.

 

Čelo žlabu

 

Prvek pro uzavření okapu na jeho koncích.Nabízená koncovka je hluboká a je vybavena těsněním.

 

Žľabová spojka

 

Jednotlivé části okapu nebo okap s rohem se spojují pomocí speciálního spojovacího prvku. Systém INGURI® je vybaven přezkovými spojovacími prvky , (mechanismus na stažení a zacvaknutí) zajišťující pevné a trvalé spojení při rychlé a jednoduché montáži. Standardní vybavení spojovacího prvku těsněním zaručuje těsnost spoje a materiál prvku z plechu o stejné barvě jako ostatní části systému zajišťuje estetický vzhled.

 

Odtok žlabu

 

Odtokový koš odebírá vodu z okapů a posílá ji do odtokové trubky . Konstrukce a správná montáž tohoto prvku významně ovlivňuje funkčnost celého odvodňovacího systému. Odtok ® z okapu systému INGURI® je velice dobře spasovaný s ostatními prvky . To zajišťuje těsnící a solidní montáž.

 

Koleno svodové roury 

 

Koleno odtokové trubky umožňuje vytvarovat okapový systém podle tvaru střechy a fasády. Nabízený výrobek je ohnutý pod úhlem 63°a má průměr fi = 87 mm.

 

Svodová roura

 

Odtokové trubky systému INGURI® mají průměr fi = 87 mm a standardní délku 3m a 1 m. Odvádějí vodu dolů po fasádě. Připevnění k fasádě se provádí prostřednictvím speciálních objímek, které zajišťují správnou vzdálenost od zdi budovy.

 

Revize - čistící otvor

 

Tento prvek umožňuje odstraňovat nečistoty pronikající do okapového systému společně s vodou, např. listí, peří, malé větvičky. To pomáhá udržet průchodnost systému a tedy jeho plnou funkčnost.

 

Odskok do svodu (tee)

 

Pokud je potřeba odvádět vodu ze dvou odtokových trubek do jedné výlevky , musíme použít tee. Náš výrobek dovoluje upravit úhel sklonu připojované trubky , což značně usnadňuje a zrychluje montáž.

 

Výtokové koleno

 

Výchozí prvek ze systému okapového systému je výlevka, která odvádí vodu z odtokové trubky . Nabízený výrobek je v úhlu 63°a má průměr fi = 87 mm.

 

Svodová spojka (Mufle)

 

Odtokové trubky se spojují pomocí mufly . Pečlivé provedení tohoto prvku zaručuje, že v místě spoje nehrozí protékání.

 

Objímka svodu ( kotvení na šrouby )

 

Naše nabídka zahrnuje dva typy objímek: s montážními otvory pro libovolný druh upevnění a se speciální zatloukací konzolí ve standardních délkách: 120 mm, 160 mm a 200 mm.

 

Objímka trubky s kotvou ( třmenem )

Hmoždinky pro objímky

 

Dodáváme hmoždinky pro objímky ve čtyřech délkách: 120 mm, 160 mm, 200 mm a 250 mm.

 

Okapové háky

 

Okapové háky představují velice důležitý prvek okapového systému. Jejich kvalita a trvanlivost rozhoduje o trvanlivosti systému a jeho správném fungování. V naší nabídce jsou dva druhy háků v několika délkových variantách, což umožňuje optimální řešení pro druh krytiny a konstrukce střechy: - hák na krokve ve verzích 70 mm, 160 mm, 210 mm, 300 mm, - nástěnný žlabový hák.

 
 
 
 
 
 
 
 

Vyhledávání

Kontakt

Trapézové PROFILY - obchodní a technická kancelář Drnholecká 245
691 83 Jevišovka
Mob +420 603 211 079

Aktuality

03.05.2016 14:53

Vylepšení stránek

Na našich stránkách došlo k několika změnám, které Vám pomohou se lépe orientovat. Přidali jsme...